Sala IT i bibliotekaKontakt z bliskimi

Podczas pobytu w naszym centrum istotne są nie tylko opieka i rehabilitacja, ale także zapewnienie pensjonariuszom możliwości kontaktu z najbliższymi i śledzenia aktualnych wydarzeń ze świata. Zależy nam na tym, by nasi pacjenci mogli jak najczęściej rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Na terenie naszego ośrodka znajduje się sala IT z biblioteką wyposażona w nowoczesne komputery i szybkie połączenie internetowe. Na urządzeniach zainstalowane są programy umożliwiające płynne i wyraźne połączenie wideo z rodziną.

Warsztaty komputerowe

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że dla osób starszych nadążanie za ciągle zmieniającymi się nowinkami technologicznymi może być wymagające. By każdy z naszych gości mógł w jak największym stopniu wykorzystywać potencjał laptopów, nasi pracownicy przeprowadzają specjalne warsztaty, podczas których pensjonariusze nauczą się poruszania po systemie komputerowym i Internecie.

Biblioteka

Do dyspozycji pacjentów jest także połączona z salą komputerową część biblioteczna. Pensjonariusze mogą korzystać ze znajdujących się w sali książek lub w ciszy, w komfortowych warunkach oddać się swojej własnej ulubionej lekturze.

© ITAMED, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat