Oferta

W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED zapewniamy całodobową opiekę dla osób przewlekle chorych, niepełnosprawnych i w podeszłym wieku. Oferujemy:

Zajmujemy się osobami chorującymi na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, po udarach, po wylewach. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z łazienkami. Cały obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Opieka medyczna i wyżywienie dostosowane indywidualnie do potrzeb zdrowotnych uzupełniane jest o zajęcia terapeutyczne i aktywizujące. Pobyt w naszym domu to dobre rozwiązanie dla podratowania zdrowia lub zapewnienia stałej i kompleksowej opieki dla osoby chorej.

Turnusy specjalistyczne

W ramach turnusów specjalistycznych realizujemy indywidualnie opracowane programy rehabilitacyjne. W ofercie neurorehabilitacja, kinezyterapia oraz fizykoterapia dostosowane do potrzeb pensjonariuszy.

Pobyt krótkoterminowy

Realizujemy pobyty krótkoterminowe z rehabilitacją i dietą, ukierunkowane na poprawę zdrowia i odzyskanie formy po zabiegu operacyjnym lub pobycie w szpitalu. Długość pobytu do ustalenia indywidualnie.

Opieka wytchnieniowa

Przygotowaliśmy ofertę opieki wytchnieniowej, w ramach której odciążamy opiekunów osób przewlekle chorych i niesamodzielnych. Pobyt wytchnieniowy rozliczany jest za dobę. To kompleksowa opieka i bezpieczeństwo.

Pobyt długoterminowy

Nasz dom to przyjazne miejsce do zamieszkania na dłużej. W ramach pobytu długoterminowego przyjmujemy pensjonariuszy, którzy nie mogą korzystać z profesjonalnej opieki w warunkach domowych.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat