OgródUrokliwy ogród

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu i obcowanie z naturą jest ważne dla każdego człowieka. Do dyspozycji pacjentów przebywających w naszym ośrodku jest sporej wielkości, urokliwy o każdej porze roku ogród, który swoim wyglądem zachęca do spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Przechadzając się ścieżkami pomiędzy trawnikami z drzewami liściastymi i iglastymi, pacjenci mogą oddać się wspólnym rozmowom i medytacjom.

Aktywność fizyczna

Zadbane alejki i rosnące wzdłuż ścieżek wysokie drzewa zachęcają do spacerów i przyjmowania gości na świeżym powietrzu, a podczas letnich dni pacjenci mogą cieszyć się słońcem lub schronić na ławce w cieniu koron drzew. Teren przystosowany jest tak, by wszyscy pensjonariusze – mimo ograniczeń fizycznych – mogli aktywnie korzystać z jego uroków.

Ogrodnicze pasje

Pełen zieleni ogród jest nie tylko miejscem wspólnych rozmów, spotkań i rozmyślań – tutaj także osoby przebywające w naszym Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym mogą oddawać się swoim ogrodniczym pasjom, takim jak uprawa warzyw czy pielęgnacja roślin i kwiatów.

© ITAMED, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat