Opieka wytchnieniowa

Opieka nad osobą przewlekle chorą lub niepełnosprawną nie musi być ograniczeniem w innych sferach życia rodzinnego. W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED oferujemy opiekę wytchnieniową w postaci turnusów dla osób niepełnosprawnych i ciężko chorych rozliczanych za dobę. Naszym pensjonariuszom zapewniamy kompleksową, fachową opiekę oraz rehabilitację.

Opieka wytchnieniowa pozwala odciążyć bliskich osoby chorej od stresu i zmęczenia związanego z codziennymi obowiązkami. W czasie trwania turnusu opiekunowie mogą wyjechać na wakacje, na weekend, ale też załatwić sprawy formalne, odbyć podróż służbową czy przeprowadzić remont mieszkania. Są sytuacje, w których kilka lub kilkanaście dni wolnych od obowiązków opiekuna jest po prostu koniecznością. Dzięki turnusom wytchnieniowym nie muszą Państwo martwić się o samodzielne organizowanie zastępstwa w opiece nad osobą chorą. Pobyt w naszym ośrodku to gwarancja, że osoba chora będzie bezpieczna i niczego jej nie zabraknie.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat