Opieka wytchnieniowa

Adres:

Sadoleś 71, 07-140 Sadowne

Współrzędne GPS: 52.655981, 21.865673

Telefon: +48 504 07 00 27

Email: itamed@itamed.pl

Jak dojechać:

Samochód: Wyjazd z Warszawy trasą S8 kierunek Wyszków

Prywatna linia autobusowa: Dojazd do miejscowości Sadowne (2,5 km od Ośrodka) – autobusy Dar-Bus z Dworca Wileńskiego (dowóz z Sadownego transportem ITAMED).

Opieka nad osobą przewlekle chorą lub niepełnosprawną nie musi być ograniczeniem w innych sferach życia rodzinnego. W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED oferujemy opiekę wytchnieniową w postaci turnusów dla osób niepełnosprawnych i ciężko chorych rozliczanych za dobę. Naszym pensjonariuszom zapewniamy kompleksową, fachową opiekę oraz rehabilitację.

Opieka wytchnieniowa pozwala odciążyć bliskich osoby chorej od stresu i zmęczenia związanego z codziennymi obowiązkami. W czasie trwania turnusu opiekunowie mogą wyjechać na wakacje, na weekend, ale też załatwić sprawy formalne, odbyć podróż służbową czy przeprowadzić remont mieszkania. Są sytuacje, w których kilka lub kilkanaście dni wolnych od obowiązków opiekuna jest po prostu koniecznością. Dzięki turnusom wytchnieniowym nie muszą Państwo martwić się o samodzielne organizowanie zastępstwa w opiece nad osobą chorą. Pobyt w naszym ośrodku to gwarancja, że osoba chora będzie bezpieczna i niczego jej nie zabraknie.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat