Pobyt długoterminowy

W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED zapewniamy opiekę na zasadach pobytu długoterminowego, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób samotnych lub niemających możliwości korzystania z opieki w warunkach domowych. Pobyt długoterminowy w ITAMED obejmuje zakwaterowanie z wyżywieniem, pełną opiekę rehabilitacyjną i pielęgniarską, dostęp do lekarza rodzinnego, a także szereg usług wspomagających, w tym terapię zajęciową oraz aktywizację i integrację z innymi mieszkańcami domu.

Każdy z naszych pensjonariuszy jest inny, dlatego sposób świadczenia usług dostosowujemy indywidualnie, uwzględniając stan zdrowia, sprawność fizyczną i intelektualną oraz potrzeby danej osoby. W ITAMED dysponujemy nowoczesnym sprzętem do fizykoterapii i kinezyterapii. Czas pobytu w przypadku pobytu długoterminowego jest ustalany indywidualnie. W naszym domu jest możliwość zakwaterowania w pokojach małżeńskich. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED. Zapraszamy również do wizyty w naszym domu, podczas której będą Państwo mogli osobiście przekonać się o jego atutach.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat