Pobyt krótkoterminowy

Niektóre osoby, które wskutek wypadków losowych bądź przebytych chorób doznały urazów, ograniczających ich samodzielność, wymagają specjalistycznej opieki i rehabilitacji, która pozwoli odzyskać im utraconą sprawność. Aby skrócić czas rehabilitacji oraz zapewnić choremu specjalistyczną opiekę na czas rekonwalescencji, warto zdecydować się na wsparcie świadczone przez centra rehabilitacyjne, które dzięki opiece medycznej i rehabilitacyjnej podczas pobytów krótkoterminowych, zapewniają bezpieczeństwo podopiecznych i powrót do samodzielności.

Pobyty krótkoterminowe realizowane w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED przeznaczone są dla osób wymagających odpoczynku i regeneracji sił. To dobre rozwiązanie dla seniorów odzyskujących siły po zabiegach medycznych lub długotrwałej hospitalizacji. Cena pobytu krótkoterminowego obejmuje rehabilitację wskazaną przez lekarza oraz specjalistyczną, dopasowaną do wymagań zdrowotnych pacjenta dietę. Pobyt dostosowany jest do oczekiwań i potrzeb pacjenta oraz do jego kondycji fizycznej i psychicznej. W zależności od tego, może trwać od kilku dni, do kilku tygodni. W ITAMED oferujemy również turnusy specjalistyczne w modułach miesięcznych.

Nowoczesny sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii, zbilansowana dieta oraz opieka grona specjalistów pomoże odzyskać formę szybciej, niż podczas odpoczynku w warunkach domowych. Szybkie efekty przełożą się na poprawę samopoczucia psychicznego pensjonariusza. W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z własnymi łazienkami i udogodnieniami dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Każdy z naszych pensjonariuszy otrzymuje plan rehabilitacyjny, indywidualnie dopasowany do potrzeb i kondycji fizycznej pacjenta. Zapewniamy całodobową opiekę lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarek i opiekunów.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat