Pobyt krótkoterminowy

Pobyty krótkoterminowe realizowane w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED przeznaczone są dla osób wymagających odpoczynku i regeneracji sił. To dobre rozwiązanie dla seniorów odzyskujących siły po zabiegach medycznych lub pobytach w szpitalu. Cena pobytu krótkoterminowego obejmuje rehabilitację wskazaną przez lekarza oraz specjalistyczną, dostosowaną do wymagań zdrowotnych pacjenta dietę. Pobyt dostosowany jest do oczekiwań i potrzeb pacjenta. Może trwać od kilku dni, do kilku tygodni. W ITAMED oferujemy również turnusy specjalistyczne w modułach miesięcznych.

Nowoczesny sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii, zbilansowana dieta oraz opieka grona specjalistów pomoże odzyskać formę szybciej, niż podczas odpoczynku w warunkach domowych. Szybkie efekty przełożą się na poprawę samopoczucia psychicznego pensjonariusza. W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z własnymi łazienkami i udogodnieniami dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Każdy z naszych pensjonariuszy otrzymuje indywidualnie sporządzony plan rehabilitacyjny. Zapewniamy całodobową opiekę lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarek i opiekunów.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat