Turnusy specjalistyczne

W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED oferujemy turnusy specjalistyczne ukierunkowane na problemy osób z chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, po udarach, wylewach, jak również ze schorzeniami układu ruchu wynikającymi z wieku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i współpracujemy z szerokim gronem specjalistów, aby zapewnić uczestnikom turnusów kompleksową opiekę.

W cenie za pobyt mieści się fizjoterapia oraz dieta ułożona przez dietetyka i dostosowana do potrzeb zdrowotnych podopiecznego. Fizjoterapia w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED obejmuje programy dostosowane do schorzenia i możliwości fizycznych pacjenta.

Programy realizowane w ramach turnusów specjalistycznych:

Pobyt w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym ITAMED oferuje zakwaterowanie z całodziennym wyżywieniem i opieką pielęgniarską. Czas trwania turnusu wynosi jeden miesiąc.

Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie i wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat